O firmie

Matimpex – hurtownia tkanin z tradycjami.

Matimpex to rodzinna firma z długoletnią tradycją, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Dbałość o detale, przywiązanie do pracy i pasje sprawiły, że dziś jesteśmy jedną z największych hurtowni tkanin w kraju, która współpracuje z firmami z różnych zakątków świata.

Specjalizujemy się w bezpośrednim imporcie tkanin z najlepszych fabryk Europy i Azji, z takich krajów jak Chiny, Rosja, Litwa, Tadżykistan i Turkmenistan. Stale się rozwijamy, nie boimy się wyzwań i jesteśmy otwarci na nowe propozycje współpracy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment tkanin w różnorodnej gamie kolorystycznej oraz w różnych gramaturach.

Matimpex – najwyższa jakość tkanin na rynku.

Od samego początku naszego istnienia przyświecał nam jeden cel – świadczyć usługi najwyżej jakości. Dziś możemy z dumą stwierdzić, że nam się to udało! Nie stoimy jednak w miejscu i stale się rozwijamy. Na każdym kroku staramy się poszerzać naszą wiedzę handlową i ofertę, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę i spełniać nawet najbardziej wygórowane oczekiwania naszych Klientów.